panel footer. change!
Вокалистка на „Black Eyed Peas“ – Фърги, която наскоро се разведе със съпруга си Джош Дюамел, призна, че още от ранните си тинейджърски години е била зависима от дрогата.
С течение на времето, тя започнала да изпитва и сериозни здравословни проблеми,признава самата певица за „И нюз“ и добави, че е страдала от халюционации, предизвикани от употребата на „кристалния метал“.
„Страдах от психоза и деменция, които бяха предизвикани по химичен път. Всеки ден халюционирах,“ искрено казва певицата.
Певицата признава, че възстановяването й е бил дълъг процес, докато успее да изчисти тялото си от веществата.
„Откакто престанах да приемам наркотици, ми трябваше една година, за да изчистя химията от мозъка си,“ казва Фърги.