panel footer. change!
Интернет сензацията и дипломирана журналистка Мая Салмова, известна в социалните мрежи с порнопсевдонима си Мис Тигрова, си пада по семейни мъже още от тийнейджърските си години, пише Таблоид.
Съученици на фаталната стриптийзьорка в кюстендилското школо „Христо Ботев“ разказват, че мадамата е имала връзка с женения си учител по математика в началото на новия век, в резултат на което нещастникът е бил изгонен от дома си и емигрирал в Португалия.
Даскалът, чието име ще спестим по разбираеми причини, се оплел в мрежите на Лолитката, когато тя била едва в десети клас.
Заварката станала по време на училищна екскурзия в Габрово и Етъра, когато младият мухльо се напил до безпаметност заедно с подопечните си и бил прелъстен от Майчето.
Брюнетката отдавна си падала по учителя и всичките й приятелки били наясно със ситуацията. Тигрова дори се хванала на бас с половината си съученици, че ще успее да вкара женения батко в леглото си и точно това се случило.
Нещо повече – аферата продължила и след като екскурзията приключила, та чак докато слухът се разпространил из целия Кюстендил и стигнал до съпругата на нещастника.
се до изключително срамни сцени, след като жената цъфнала при родителите на Мис Тигрова с едногодишното си дете на ръце. След порой от сълзи и късане на дрехи хората обещали да преместят палавницата да учи в друг град.
Това обаче не спасило даскала, който не издържал на позора и напуснал работа, след което заминал да работи в строителството в Португалия и семейството му повече не чуло и дума от него.