От Пайнер излязоха с последна информация за състоянието на пострадалата в катастрофа Емилия!

Фирма „Пайнер“ разкриха последни подробности за състоянието на фолк певицата Емилия, която птеръроя зверската катастрофа.

Изпълнителката на „По такива си падам“ пострада при инцидент, в който ранени са годеникът й и синът му.

19-годишното момче, което е управлявало колата, е в изключително тежко състояние и лекарите почти не дават никакви надежди да се оправи.

 

От „Пайнер“ излязоха със следното изявление:

„Емилия е с травма, без опасност за живота, но остава за наблюдение. Това стана ясно на брифинг тази сутрин, на който директорът на столичната болница “Св. Анна” д-р Славчо Близнаков даде подробности за състоянието на певицата, нейния годеник Жорж Башур и сина му.

Емилия претърпя тежка катастрофа на 37-я километър от магистрала “Тракия”, посока Пловдив вчера следобяд. От болницата уточниха, че изпълнителката ще се възстанови напълно“

От фирмата уточняват още, че на този етап всички участия на Емилия са отменени, а музикална компания „Пайнер” и телевизия „Планета” пожелават сили и на тримата да преодолеят травмите и бързо възстановяване.