Британските медии гръмнаха с твърдението, че в навечерието на сватбата си принц Хари телефонирал на бившото си гадже Челси, за да се сбогува, пише Vanity Fair.
Припомняме, че две от бившите приятелки на младоженеца бяха сред гостите на церемонията – Челси Дейви и Кресиди Бонас.
С дъщерята на магната Чарлз Дейви той е близък от дете, а връзката им продължава седем години. Въпреки че жълтата преса я спрягаше за принцеса, Челси не го искаше.
В разговор по телефона бившите гаджета много емоционално обсъдили миналото. Момичето не било подготвено да отиде на сватбата на бившия си, но след разговора променило решението си.
Истината е, че да се правиш на щастлив не работи. По-късно тя стана героиня на меми за това, какво е да присъстваш на сватбата на бивш, който се омъжва за друга.